Skip to content

Čo je Avemar 

Avemar je špeciálna výživa – dietetická potravina  pre pacientov s nádorovými ochoreniami.

 

História Avemaru

nobelova cena avemar proti rakovineAlbert Szent-Györgyi, nositeľ Nobelovej ceny za medicínu

albert szentgyorgyi vynalezca avemaru proti rakovine

Profesor Albert Szent – Györgyi, ktorý pôsobil v Bratislave v predvojnovom období, získal Nobelovu cenu za fyziológiu a medicínu za objavy v oblasti metabolických procesov vitamínu C. 

Profesor Szent – Györgyi predpokladal, že nedostatok kyseliny askorbovej a metoxybenzochinónov súvisia s rozvojom rakovinového ochorenia. 

 

 

 

Zrodenie Avemaru

Máté Hidvégi a Rita Tömösközi – Farkas na základe zistení profesora Szent – Györgyi pracujú na výrobe chinónového koncentrátu na prírodnej báze extrakciou z pšeničných klíčkov. O 3 roky neskôr (1995) je dokázaný pozitívny účinok ich preparátu pri liečbe rakovinových ochorení bez vedľajších účinkov. Avemar si nechali patentovať

avemar vedecky potvrdené účinky proti rakovine

AVEMAR dnes

V priebehu 20 rokov, viac ako 200 nezávislých vedeckých tímov z celého sveta, preukázali pozitívne účinky Avemaru pri liečbe rakovinového ochorenia a svoje výsledky publikovali vo vedeckých časopisoch. 
 
 
Dnes už viac ako 1 000 000 pravidelných zákazníkov na celom svete používa Avemar pravidelne pre zlepšenie kvality života pri rakovinovom ochorení.

Kedy sa odporúča užívanie Avemaru?

Užívanie Avemaru sa odporúča ako doplnok klinickej onkologickej liečby (operácia, rádioterapia, chemoterapia, imunoterapia, atď.).

Užívanie Avemaru sa odporúča pred, počas aj po ukončení onkologickej liečby, nepretržite, bez prerušenia. Avemar možno užívať v ktoromkoľvek štádiu nádorových ochorení.

Po operácii možno začať s užívaním Avemaru,  ak je pacient schopný prijímať potravu  aspoň 4 dni bez ťažkostí  ústami.

avemar prasok proti rakovine

Kedy možno začať s užívaním Avemaru?

nádorove bunky pod mikroskopom avemar
S užívaním Avemaru je vhodné začať už po diagnostikovaní nádorového ochorenia, nie je potrebné počkať na začatie onkologickej liečby.

Čo je potrebné vedieť pred začatím užívania?

Avemar nemožno požívať ako jediný zdroj výživných látok! Užívanie Avemaru nenahrádza klasickú onkologickú liečbu a lieky! Avemar možno požívať len pod lekárskym dohľadom.

 Ako sa Avemar užíva?

avemar granulát realne pomaha proti rakovine
Užívanie Avemaru sa odporúča nepretržite, bez prerušenia. Po ukončení onkologickej liečby sa odporúča ďalšie užívanie prípravku a to po dobu niekoľkých rokov až do úplného uzdravenia.
 
Pokiaľ nepretržité užívanie Avemaru medzi časom z nejakých dôvodov prerušíte, neskôr môžete s jeho užívaním opäť začať.
 
 
 
 

Ako a kde kúpiť Avemar ? 

Avemar kúpite priamo na našom webe www.avemar.sk alebo telefonicky na čísle 0940634491 veľmi radi vám objednáme za Vás.