Skip to content

Rozumieme našim zákazníkom

S Avemar sme na Slovensko priniesli v roku 2016 aby sme nemuseli využívať dopravu z Maďarska pre naše osobné účely a pre našu rodinu. Avemer sme začali predávať v našom eshopu, aby pacienti s rakovinou nemuseli Avemar objednávať z Maďarska alebo inej krajiny odkiaľ platia poštovné a kde je Avemar drahší. 

Dlhé roky sme pôsobili vo vede, kde sme učili na univerzite a vyvíjali nové spôsoby včasnej diagnostiky rakoviny a novým možnostiam liečby tuberkulózy na Slovensku. 

O nás

Sme skutočný vedci, ktorý sa do problematiky rakoviny a jej liečby reálne rozumejú. Nie sme výživový odborníci a pseudo-vedci, ktorý svojimi vyjadreniami akurát ohrozujú pacientov. Sme hrdí, že práve my máme možnosť zastupovať Avemar na Slovensku. Ponúkame férové ceny a dopravu zadarmo. 

doktor-frano-avemar

RNDr. Milan Fraňo, PhD.

Dlhé roky som sa venoval výskumu rakoviny a jej včasnej diagnostike pomocou malých nekódujúcich úsekov RNA (miRNA). Učil a vychovával som mladú generáciu vedcov na Slovensku a publikoval svoje práce vo vedeckých časopisoch v zahraničí. 

Som veľmi rád, že som objavil Avemar v Maďarsku a videl, že reálne pomáha pri liečbe rakoviny. Som vďačný, za túto špeciálnu potravinu a jej účinky. 

doktorka-gallee-avemar-proti-rakovine

RNDr. Michaela Gallee

Ako biochemička som sa počas mojej vedeckej kariére venovala novým metódam liečby tuberkulózy a diagnostike rakoviny.

Svoje výskumy som publikovala v prestížnych vedeckých časopisoch vo svete. 

Hoci sa už naplno nevenujem vede a nechodím do laboratória stále sa venujem pôsobeniu stravy a zdravej životosprávy na zdravie. Nie som výživový poradca, som vedel, ktorý sa tomu naozaj rozumie.  

Čo je Avemar?

Špeciálna, 100%prírodná dietetická potravina pre pacientov s rakovinou

Zvyšuje účinnosť  klinickej onkologickej liečby.

Výrazne znižujevedľajšie nežiadúce účinky klinickej onkologickej liečby. 

Účinky vedecky overené vo viac než 40 vedeckých publikáciách na PubMed

Bez vedľajších účinkov

Užíva viac ako 1 000 000 spokojných zákazníkov na celom svete