Skip to content

Rozumieme našim zákazníkom

S Avemar sme na Slovensko priniesli v roku 2016 aby sme nemuseli využívať dopravu z Maďarska pre naše osobné účely a pre našu rodinu. Avemer sme začali predávať v našom eshopu, aby pacienti s rakovinou nemuseli Avemar objednávať z Maďarska alebo inej krajiny odkiaľ platia poštovné a kde je Avemar drahší. 

Dlhé roky sme pôsobili vo vede, kde sme učili na univerzite a vyvíjali nové spôsoby včasnej diagnostiky rakoviny a novým možnostiam liečby tuberkulózy na Slovensku. 

O nás

Sme skutočný vedci, ktorý sa do problematiky rakoviny a jej liečby reálne rozumejú. Nie sme výživový odborníci a pseudo-vedci, ktorý svojimi vyjadreniami akurát ohrozujú pacientov. Sme hrdí, že práve my máme možnosť zastupovať Avemar na Slovensku. Ponúkame férové ceny a dopravu zadarmo. 

RNDr. Milan Fraňo, PhD.

Dlhé roky som sa venoval výskumu rakoviny a jej včasnej diagnostike pomocou malých nekódujúcich úsekov RNA (miRNA). Učil a vychovával som mladú generáciu vedcov na Slovensku a publikoval svoje práce vo vedeckých časopisoch v zahraničí. 

Som veľmi rád, že som objavil Avemar v Maďarsku a videl, že reálne pomáha pri liečbe rakoviny. Som vďačný, za túto špeciálnu potravinu a jej účinky. 

RNDr. Michaela Gallee

Ako biochemička som sa počas mojej vedeckej kariére venovala novým metódam liečby tuberkulózy a diagnostike rakoviny.

Svoje výskumy som publikovala v prestížnych vedeckých časopisoch vo svete. 

Hoci sa už naplno nevenujem vede a nechodím do laboratória stále sa venujem pôsobeniu stravy a zdravej životosprávy na zdravie. Nie som výživový poradca, som vedel, ktorý sa tomu naozaj rozumie.  

Čo je Avemar?

Špeciálna, 100% prírodná dietetická potravina pre pacientov s rakovinou

Zvyšuje účinnosť  klinickej onkologickej liečby.

Výrazne znižuje vedľajšie nežiadúce účinky klinickej onkologickej liečby. 

Účinky vedecky overené vo viac než 40 vedeckých publikáciách na PubMed

Bez vedľajších účinkov

Užíva viac ako 1 000 000 spokojných zákazníkov na celom svete